Espresso kávovar Moka Latte je vyroben z nerezové oceli, pečení kávovar, rychlovarná konvice, percolado pot. 4/6/9tazas.

Nový produkt

Skladem

1000 ks

372.29 Kč

Espresso kávovar Moka Latte je vyroben z nerezové oceli, pečení kávovar, rychlovarná konvice, percolado pot. 4 šálky/6 šálků/9 šálků.

Kávovar slouží plynové,elektrické,vitroceramic,halogen.

Na QUTTIN značku od roku 1992, navržen ve Španělsku.

NÁVOD K POUŽITÍ

1. Před použitím kávovar poprvé, vyšroubovat nahoru od základny.Odstraňte trychtýř a všimněte si, že filtr miska je vložena v horní ukazuje, konkávní straně.Ujistěte se, že zůstane ve své pozici fixní tím, silikonové těsnění se nachází uvnitř slotu a samostatné obou stran.

2. Opláchněte všechny díly v horké vodě (ne vroucí) a správně namontovat vrcholu na základnu.

3. Vyplňte základnu s studené vody do pojistného ventilu úrovni a vložte trychtýř spolu s filtrační desky.

4. Naplňte trychtýř s mletou kávou bez stisknutí to.

5. Závit na vrcholu na základnu.

6. Umístit kávovar na mírném ohni a za pár minut své lahodné kávy bude vařit s pokličkou.

7 kávovar není optimální, jak udržet kávu teplou nebo ohřát.Pokud kávovar je prázdný a snaží se ohřát, oheň bude poškození základny.

8. Používejte pouze silné mleté kávy.Nepoužívejte instantní kávu nebo jiné extrakty.

Štítky: mpd, kosy, piture, bles, c1000, ventillating, callahan, contracter, léčitel, 84CM
Původ ES(Původu)
Značka quttin

Napsat recenzi

Espresso kávovar Moka Latte je vyroben z nerezové oceli, pečení kávovar, rychlovarná konvice, percolado pot. 4/6/9tazas.

Espresso kávovar Moka Latte je vyroben z nerezové oceli, pečení kávovar, rychlovarná konvice, percolado pot. 4/6/9tazas.

0 Recenze
76.68 Kč

Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi! 20ks Kávovar Čistící Šumivé Tablety Univerzální Odvápňovací Roztok pro Všechny Typy kávovary a Konvice Pravidelné ak: použití odvápňovací tablety jsou důležité pro odstraňování minerálních vodního kamene vybudovat ve vašem počítači.A to může zajistit správnou hygienu a udržovat konzistentní

0 Recenze
23 036.56 Kč

CRM3200B semi-automatické obchodní kávovar profesionální italská domácnost čerstvě mletý čaj obchod jeden stroj / velký kotel, tři dvojité čerpadlo topného systému Produkt ukazuje: Parametry: Model:CRM3200D kávovar Tlak:15Bar Výkon:2950W Napětí:220V/50Hz Kapacita nádržky na vodu:1,7 L Čistá hmotnost:18kg Rozměry

0 Recenze
2 241.57 Kč

Pro dopravu Prodávajícího Způsob Dopravy, znamená, že vybereme vhodný způsob dopravy podle zboží, hmotnost a rozměr,jako je DHL, Fedex, TNT, UPS, China post, e-EMS, J-net,CDEK a tak dále.pro Rusko:Prodávající Způsob Dopravy znamená, CDEK , J-net a tak dále pro většinu Evropských zemí:Prodávající Způsob Dopravy, znamená, že jsme obvykle vybrat DHL, Fedex, TNT, UPS,někdy jsme si vybrat

0 Recenze
6 471.15 Kč

15 dnů zdarma vrátit.Pro detailní informace Tohoto produktu SSH PRODEJ Bude zasláno. -Vodní nádrž vyhnat a do 100ml EcoDecalk vyhnat. -100 ml limetkové sökücüyü smíchejte s vodou.Být použit množství kávovar návod k použití. (Není-li uvedeno 1 litr vody s sulandırınız.) Pokyny týkající se brožury belirtilen tvoří cyklus odstraňování vodního kamene je propuštěn. -Vodní nádrž,

Související produkty