1862 Francie 5 Franků - Napoleon III mince kopie

Nový produkt

Skladem

1000 ks

45.75 Kč

65.35 Kč

Doprava

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu.

2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné.

3. Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Za normálních okolností, to trvá 20-30 pracovních dnů po příjezdu do Letecké Pošty.

4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení.Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase.Pokud nechcete dostávat položku do třiceti dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.

Návrat Politiky

Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky.

To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.

Zpětná vazba

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité.Pokud jste spokojeni s položkami jste si objednal ,prosím, nechte 5 hvězd a pozitivní zpětnou vazbu.Pokud nejste spokojeni s předměty nebo služby ,prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní nebo neutrální

zpětnou vazbu.Můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu.

Štítky: napoleon, mince franc, desetník, měna sbírka francie, 52933d9100, 5 frank mince, gold napoleon, lev pvc, kočka neko, album peníze francie
Materiál Měď
Rok 1840 a Dříve
Styl Starožitný Imitace
Téma Lidé
technika Casting
Průměr 17mm
Značka Gyphongxin
Regionální Funkce Čína

Napsat recenzi

1862 Francie 5 Franků - Napoleon III mince kopie

1862 Francie 5 Franků - Napoleon III mince kopie

Související produkty