Doprava zdarma alkalické energie nano pohár s jedním filtrem vody do alkalické

Nový produkt

Skladem

1000 ks

8 016.50 Kč

Zdraví kelímek na pití alkalické energie nano pohár s jedním filtrem vody do alkalické WTH-501

Specifikace

1.Z nerezové oceli

2.PH 8.5

Podrobnosti:

304 z Nerezové oceli vakuové alkalické baňky pro lepší zdraví pití

Společné čištěná voda je makromolekula skupiny vody s obsahem kyselin, nikdo z minerální prvek .Pokud budete pít ji na dlouhou dobu, imunita bude svržen.

Ten nanometrů Energie cup může změnit společné vyčištěné vody do nanometrů aktivované vody aktivací Pearl vápenatých iontů a Energie kamene, který může uvolnit infračervené záření a záporných iontů, což vede k syntony molekul vody, uvolňuje minerální prvek (jako Ca, Mg , K, Ca ), a mění společné vyčištěné vody do nanometrů aktivované vody.Do nanometrů aktivované vody se skládá z makromolekul skupiny, s negativní potenciál a alkalescence, má silné propustnost a rozpustnost; to může elimininate na excrescent volných radikálů, detoxicate alkohol a tabák, a zlepšit vstřebávání živin, metabolismus a imunitu.

Pokud budete pít ji na dlouhou dobu, to může odolávat oxidaci, zpoždění senilita, prevenci a rozpustit druhy kalkul ve vašem těle liminate na dysporia, lék na vysoký krevní tlak a zánět žaludku.Do nanometrů aktivované vody, je voda pro zdraví, které může zvýšit fyziologické chování, vybudovat vaše zdraví a zlepšovat kvalitu vašeho života.

Kromě toho, nano Energie Šálku je snadné použití, stačí nalít běžné čištěné vody nebo minerální vody do šálku, a to může být změněn do nanometrů aktivované vody.

Faktor IV aktivované vody se skládá z mikro molekuly skupiny, s negativní potenciál, a alkalescence.Má silné průbojnosti a rozpustnost; To může eliminovat excrescent volných radikálů, detoxicate alkoholu & tabáku, zlepšit vstřebávání živin, metabolismus a imunitu.Pokud budete pít ji na dlouhou dobu, to může odolávat oxidaci, zpoždění senilita, prevenci a rozpustit druhy kalkul v těle, odstranit dysporia, lék na vysoký krevní tlak a zánět žaludku.Faktor IV aktivován voda je voda pro zdraví, které může zvýšit fyziologické chování, vybudovat své zdraví, a zlepšit množství svého života.

Alkalické baňky Vlastnosti Výrobku:

1. Upravit pH na 15 sekund

2 .Zlepšit kyselé

3. Eliminovat volné radikály

4. Zvýšení metabolismu

5. Posílení Imunity

6. Zlepšení mikrocirkulace

7. Odstranění Únavy

8. Čistí Krev

9. Aktivovat buňky

10. Užitečné pro vaše zdraví

Nano nergy Pohár pracovního návodu

a, Čistý kelímek s horkou vodou, než ji použijete, aby se aktivní Nano částic.

(prosím, použijte teplou vodu s teplotou nad 90 ° C,počkat, až horké vody, aby být v pohodě, thaen opakovat umýt alespoň 3 krát.

b, Nalijte do vody , a počkejte asi 10-15 minut.

c, Užijte si minerální.

d, Navrhl použití množství:2000 ml každý den.

e, Když jste našli sedimentu dodržovat vody na šálek, jasné to s octem.

Naznačuje:

1, Čištění je s převařenou vodou alespoň 3 krát před použitím jej poprvé.(zalijeme převařenou vodou s více než polovinou objemu šálku, vibrovat nahoru a dolů)

2, V prvním měsíci, budete používat to, v jednu chvíli je to dost, jen držet vodu v šálku po dobu jedné minuty před pitím ,( můžete otestovat PH hodnoty po jedné minutě)

3, Po jeden měsíc, udržet vodu v hrnku za 3 minuty před pitím.( můžete testovat hodnotu PH po 3 minutách.)

4, Pokud používáte pirufied vody , měli byste odpovídajícím způsobem prodloužit dobu, že udržet vodu v energy cup.Jako kyselé čištěné vody je příliš dlouhý.

Můžeme vám nabídnout služby OEM a mohou pomoci zákazníkům, aby se, aby se jejich vlastní logo zdarma (objednané množství nad 200ks ).

Vezměte prosím na vědomí, že jsme na řádku pro chat 24 hodin, a všechny e-maily nebo dotazy budou odpověděl do 24 hodin.

Sunny L

Obchodní Oddělení

Mobil: +86-13128291142

WeChat id: lx1058696521

Obchodní manažer id: cn22003889 9

http://ionic-tox.en.alibaba.com

http://Dubaj-zajezdy.cz/store/502150

Štítky: Filtr, filtr ro, waterfilt, alkalické energie filtr, vymazat filtr, 10 palcový vodní filtr, alkalin vody, vodní filtr, filtr čistí vodu, alkalické vody filtrační kazety
Výška 9.3 CM
Číslo Modelu WTH-501
Filtrační prvek Jeden filtr
Barva červená ,modrá ,stříbrná ,stříbrná
Kovový Typ Z NEREZOVÉ OCELI
Typ Vodní Filtr Dílů
Použití zdravý nápoj
Kapacita 200ml
Materiál Kovové
hmotnost 11kg

Napsat recenzi

Doprava zdarma alkalické energie nano pohár s jedním filtrem vody do alkalické

Doprava zdarma alkalické energie nano pohár s jedním filtrem vody do alkalické

0 Recenze
174.27 Kč

NSF standard, Filtr s aktivním uhlím výměna za váš ionizátor předfiltr systém US$ 66.00 /lot sady / lot 0.5 Micron PP filter náhradní NSF standard pro vaše vodní ionizátor předfiltr systém US$ 20.00 /lot sady / lot vestavěný Filtr náhradní NSF standard pro Alkalické vody ionizátor-mail qwi -005/007/009/011 US$ 28.00 /kus Doprava zdarma Kangen Alkalické

0 Recenze
470.75 Kč

Vodní Filtr Pro Domácnost Aktivní Uhlí Džbán Domácí Čističky Zdravý Nápoj Stroj Popis: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Vlastnosti: Self-uzavřený doplňování vody přístavu. Automatické přepínání výstupní trysky. Pouze 5 sekund pro změnu filtrační prvek. K odstranění vody, vůni a snižují tvrdost vody. Pomozte

0 Recenze
200.19 Kč

Vlastnosti: 1. Snadno čerpat vodu a osvobodit ruce: office home čerpání nástroje, 2. Blu-ray velká tlačítka: zapnutí zobrazení modré světlo, nabíjení displej červené světlo. 3. Voděodolné tlačítko: 60 sekund automaticky zastaví. 4. Výkonný: Pitná voda nemusí čekat na dlouhou dobu, účinnost je rychlý, dlouhá výdrž baterie. 5. Napájení

0 Recenze
290.16 Kč

1.100% Zbrusu nový 2.dobrou chemickou stabilitu,kyseliny a zásady odolné bakterie. 3.vysoká přesnost filtrace,filtrační velikost pórů 0,01 Mikrometrů,zajištění bezpečnosti pitné vody. 4.Výrobek může realizovat automatické odvodnění 5.Filtr nevyžaduje kompletní řešení pro ochranu,a je snadno přepravovat a skladovat. Typ:Vodní Filtr Částí barva:bílá Materiál:PP Obsah

Související produkty