Původní zte originální zte zxd2400 (v4.1) nastavitelný usměrňovací modul, 50A napájení komunikace

Nový produkt

Skladem

1000 ks

2 396.24 Kč

Původní zte originální zte zxd2400 (v4.1) nastavitelný usměrňovací modul, 50A napájení komunikace

Štítky: 96v nabíječka, dps5020 shell kit, displej zte nx 402, 48v usměrňovač, 20a nabíječka, sada mxus 3000w, tz900 auto kit, původní usměrňovač modul zte zxd2400, displej zte z7max, 50a 60v
Značka KAMLEN
Číslo Modelu zxd2400 v4.1

Napsat recenzi

Původní zte originální zte zxd2400 (v4.1) nastavitelný usměrňovací modul, 50A napájení komunikace

Původní zte originální zte zxd2400 (v4.1) nastavitelný usměrňovací modul, 50A napájení komunikace

0 Recenze
735.21 Kč

50KS/lot LC APC Duplex SM optický Adaptér LC Optických vláken, spojky LC APC optické příruba LC konektor Specifikace Konektory - dva LC (samice) na dvě LC (žena) Tělo materiál - Polymer Montáž - volně stojící nebo přepážky, Simplex SC rozměry otvoru (13.2 mm x 9.7 mm, 0.52 in x 0,38 in) Zarovnání rukáv materiál - Zirkony Keramika Programy

0 Recenze
239.62 Kč

20 MW Červený Laser Světlo Optický Kabel Tester Vizuální Poruchy Lokátor Checker 20 KM možnosti: Typ: 20 MW vlnová délka: 650nm ± nm Dynamické Vzdálenost: méně než 20 km Konektor: 2,5 mm Univerzální commector Velikost balení: 210 * 73 * 30 mm hmotnost: 180 g Napájení: AA * 2 (není součástí dodávky) provozní Tamperature:

0 Recenze
631.52 Kč

Email:[email protected] Skype:e_link60 Upozornění: Pls Kontaktujte nás svobodně, pokud budete potřebovat jiné dB. ​ Factory napájení 1~3 0 db samec samice konektor typu optických vláken LC atenuátor Popis Produktu Dodáváme LC fiber optic tlumiče; tyto výrobky se používají v optických odkazy na snížení optického výkonu v určité fixní

0 Recenze
1 089.20 Kč

Přehled produktu Tento produkt je non-komprimované digitální video optický vysílač a přijímač, kompatibilní s více formáty, jako je PAL, SECAM a NTSC, atd., a mono-mode optického vysílače, které mohou být použity pro přenos videa a dat na optické vlákno.Na předním panelu je kontrolka napájení nebo indikátor stavu lampy, a to je high-spolehlivost a vysoké náklady-výkon dálkových

Související produkty