KŘÍDOU efekt šafrán KŘÍDOU MALOVAT MYA 200ML

Nový produkt

Skladem

1000 ks

151.18 Kč

Malování Křídou Mya Malovat Snadné vody dissolubility umožňuje uživateli kompletní informace tak, jak by mohly být hotové Křída , nevýrazné Tóny jsou vhodné pro použití v různých typech materiálů jako je Dřevo , Karton , Sádra, Nebo dokonce Cíl L. Tento typ malby je určen pro obnovu a dekorace, nicméně to stojí za účinek ve Věku vintage Poskytuje exkluzivní povrchovou úpravu.V rámci této exkluzivní značky atributy, které odlišují také by to mohl být sestaven s vodou čištění po použití nebo aplikace, stejně jako štětcem, válečkem nebo pistolí.

Malování Křídou Mya Malovat Snadné vody dissolubility umožňuje uživateli kompletní informace tak, jak by mohly být hotové Křída , nevýrazné Tóny jsou vhodné pro použití v různých typech materiálů jako je Dřevo , Karton , Sádra, Nebo dokonce Cíl L. Tento typ malby je určen pro obnovu a dekorace, nicméně to stojí za účinek ve Věku vinobraní .

Štítky: francouzský notebook, pryskyřice dřevo, prázdné, helma plísní, kartáč křída barva, šílený králík, kšiltovka icon, musilm, velké silikonové formy epoxidové pryskyřice formy, diy epoxidové pryskyřice šperky

Napsat recenzi

KŘÍDOU efekt šafrán KŘÍDOU MALOVAT MYA 200ML

KŘÍDOU efekt šafrán KŘÍDOU MALOVAT MYA 200ML

Související produkty