Site Loader

Kombinovaný zájezd s koupáním v moři patří mezi nejoblíbenější. V balíčku dovolená Dubaj a moře si můžete vybrat z několika variant programů a termínů

Dovolená Dubaj + Abú Dhabi + Al Ain

Tyto zájezdy jsou koncipovány jako čistě poznávací. Zapomeňte ovšem na nudné dlouhosáhlé výklady o historii. Pojedete s průvodcem, který do Dubaje léta mnohokrát ročně a rozhodně se sám nechce při práci nudit!

Zájezd trvá 7 dní a uvidíte všechno co byste měli v Dubaji během dovolené vidět. Během každého dne se dozvíte spoustu zajímavých věcí, na vlastní kůži zažijete moderní i orientální atmosféru Dubaje a okusíte i místní trhy a kuchyni, které využívají místní obyvatelé.

Dubaj není jen oceli, skle a betonu. Mnohé stavby dobře zachovávají ráz historie emirátů

Kromě Dubaje zájezd zahrnuje další dvě destinace, kam se přesunete pohodlným klimatizovaným transferem (jinak to ani v Dubaji nejde)

  • Al Ain – zvané též zelené město. Historická oáza jejíž historie je dlouhá přes šest tisíc let. Tady zažijete pravou orientální romantiku uprostřed zeleně obklopené pouští. Žádné mrakodrapy zde nečekejte, nesmí být tradiční vzhled místa stavbami vyššími než 7 pater. Okolí města dominuje přes tisíc metrů vysoké pohoří a prochází zde také hranice s Ománem.
  • Abú Dhabi – zatímco Dubaj je turistické město. Abú Dhabi je centrum byznysu. Jedná se o největší emirát s téměř třemi miliony obyvatel. Už z daleké pouště jsou vidět minarety jeho mešit a zároveň skleněné věže obchodních budov. Právě zde se nachází centrum naftařského byznysu Perského zálivu.

Zájezd dovolená Dubaj je i pro děti

Pro rodiny s dětmi doporučujeme 5 dnů trvající poznávací zájezd do Dubaje. Ten obsahuje všechny hlavní atraktivní místa Dubaje. Zároveň je ale koncipován, tak aby byl snesitelný a hlavně zábavný i pro děti.

Vydejte se na poznávací zájezd do Dubaje s programem na míru ušitým pro děti!

Malí cestovatelé obdrží od průvodce již na letišti cestovatelské deníky, které jsou vlastně napínavou celozájezdovou hrou. Ta kopíruje program zájezdu, hravou formou seznamuje děti s Dubají a končí nálezem tajemného pokladu.,

Program zájezdu kromě tradičních lokalit nabízí i zábavní parky jako Lego City, pohádkové parky, kde můžete potkat Shreka, Kung fu pandu a další postavy z Disneyho dílny. Mezitím bude samozřejmě možnost koupání v teplém a čistém moři.

Tip: Přečtěte si článek o našich zájezdech pro děti!

Průvodce po celý zájezd

Tyto výše popsané zájezdy jsou vedené průvodcem průvodcem od odletu v ČR až po návrat zpět do vlasti. Nejedná se o žádné delegáty, kteří jsou trvale na místě a mají na starosti několik zájezdů najednou.

Skupiny jsou malé do dvaceti osob maximálně. Na zájezdy jezdí nadšenci, kteří si do destinace klidně ještě vyjedou na dovolenou. Všechny místa tak mají doslova v malíku a někdy je těžké jejich pracovní nadšení zkrotit.

Účast v programu ale není povinná, pokud si budete část programu přát strávit jen na pláži nebo nákupy, není to žádný problém. Průvodce vám rád poradí jak a kam se vydat.

One Reply to “Dovolená Dubaj s koupáním v moři 2020”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *