Site Loader
letecký pohled na Dubaj a pouště

Dubaj zájezdy last minute je určitě skvělá možnost jak odletět do tepla bez předchozího dlouhého plánování. Pobytové zájezdy do Dubaje se dají sehnat v cenách již od 9 990 Kč!

Dubaj a zájezdy last minute – Jaké jsou hlavní výhody?

Prodej pobytových zájezdů na poslední chvíli umožňuje využít nenaplněné kapacity v blízkých termínech. Cestovní kanceláře jsou tak ochotny značně slevit z prodejní ceny. Můžete také využít služeb lepšího hotelu za cenu běžných zájezdů. Vše se odvíjí od aktuální nabídky na trhu!

Aktuální nabídky last minute zájezdů nabízíme prostřednictvím vyhledávacího formuláře na dovolená.cz. Vybírat můžete z hotelů v těchto lokalitách:

  • Dubaj City
  • Ras Al Khaimah
  • Palmové ostrovy (The Palm Island)
  • Abú Dhabi
  • Fujairah

Hlavní výhody pobytových zájezdů:

  • Výběr termínů prakticky po celý rok
  • Hotel dle vlastního výběru z nabídky
  • Delegát CK přímo v Dubaji
  • Pojištění zájezdu dle zákona o cestovním ruchu

Velmi variabilní je i nabídka stravování. Vybrat si můžete například z klasické polopenze nebo plné penze, pokud nechcete mít vůbec žádné starosti s návštěvou místních restaurací.

Aktuální last minute hledejte zde!

Zájemci o poznávání místního života a kuchyně pak mohou trochu ušetřit a zvolit si balíček jen se snídaní. Nebudete tak vázáni na návrat do hotelu v určitý čas a budete moci o to více prozkoumat místní podniky a jídla.

Kdy je sezóna nejlevnějších zájezdů do Dubaje? Obecně se dá říct, že sezóna v Dubaji je přesně opačně oproti České republice. Zatímco u nás se jezdí na dovolenou v létě. V Dubaji nejvíce frčí prosinec.

Last minute zájezd do Dubaje je vhodný pro koupání v moři
Dubaj nabízí koupání v teplém moři skoro po celý rok

Pro pobytové zájezdy to má obrovskou výhodu. Od dubna až do listopadu můžete jet na dovolenou za nejnižší ceny!

Pokud máte rádi opravdové teplo a koupání v teplém moři,tak můžete směle vyrazit do Dubaje i během našich prázdnin.

Tropické teploty prohřejí vodu v moři až na třicet stupňů. Bát se nemusíte ani pobytu ve městě. Dubaj je město, které sice žije cestovním ruchem. Má ale spoustu obyvatel, kteří potřebují fungovat i kdyby mělo být padesát stupňů ve stínu.

Všude tak najdete klimatizaci. Od metra až po hotelové restaurace nebo zábavní parky. Zábavní parky jsou mimochodem skvělou volbou při last minute zájezdech s dětmi. Zatímco koupání v moři může po pár dnech omrzet, tak vodní skluzavky a atrakce v parku Aquaventure vás jen tak bavit nepřestanou.

Tip: Pokud vás zaujala idea cestování s dětmi, tak pro vás máme i speciální poznávací zájezd pro malé cestovatele. Zájezd je organizovaný průvodcem a hraje se na něm celozájezdová hra! Bližší informace zde: Poznávací zájezdy do Dubaje pro děti!

Zábavní parky nabízí i tematické programy se zaměřením například na Shreka a další pohádkové postavy, což zaujme i menší děti.

Velký výběr odletových míst

Při odletu na dovolenou nemusíte být vázáni pouze na letiště Praha. Zejména obyvatelům Moravy může přijít vhod letiště Brno či Vídeň. Naopak severní Morava má velice kvalitní letiště v Mošnově, s přímým vlakovým spojením z Ostravy a dalších měst v oblasti.

Pravidelné linky do Dubaje létají pouze ze dvou těchto vzdušných přístavů, Prahy a Ostravy – Mošnov. Odlety na zájezdy jsou ale řešeny pomocí tzv. charterových letů, které si objednávají přímo cestovní kanceláře pro dopravu klientů na místa dovolených.

Jak to funguje?

Systém odbavení je důvěrně známý všem kdo létají na letní dovolenou pravidelně. Před odletem vás cestovní kancelář k Ozontaktuje s posledními pokyny. To se děje většinou několik dnů až týden dopředu.

Na letišti bývá nutné vyhledat pobočku CK, kde získáte poslední informace a případné vouchery na zaplacené služby. Postup se ale může lišit u konkrétního zájezdu. Vždy se ale budete řídit pokyny pracovníků CK.

Po příletu do destinace se vás ujme transferový delegát, který zajistí váš přesun do hotelu a ubytování.

Delegát též organizuje informační schůzku na hotelu, při které vám podá další doplňkové informace a nabídne služby nad rámec vašeho zájezdu (výlety, exkurze).

Delegát je vám samozřejmě k dispozici po celou dobu pobytu k řešení mimořádných událostí a stížností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *