Site Loader

Zájem o cestování s dětmi nyní inspiruje mnoho cestovních kanceláří k tvorbě nových zájezdů. Zatímco klasická poznávačla je pro děti často utrpením, tak zde si užijí celý pobyt od začátku do konce. Fígl spočívá v programu, který kombinuje jak zábavní parky a vodní radovánky na skluzavkách a v moři.

Dospělý doprovod se také nemusí bát. Během programu uvidíte všechna zajímavá místa Dubaje.

Vydejte se na poznávací zájezd do Dubaje s programem na míru ušitým pro děti!
Dubaj pro děti i rodiče 2020 -21
Délka zájezdu 5 dní|***Hotel| cena od 24990 Kč
Ceny a termíny zde
Kompletní program zde

Děti celým zájezdem provede napínavá hra

Otázku jak zabavit děti během chození po památkách se podařilo vyřešit pomocí hry. Ta se začíná už během odletu a propojuje jednotlivá navštívená místa.

Každý malý cestovatel obdrží cestovatelský deníček, s jehož hlavním hrdinou bude plnit různé úkoly a zjišťovat indicie během celého programu zájezdu. Na konci pobytu pak dojde k odhalení tajemného pokladu.

Zabavní parky i koupání v moři

Pro rodiny s dětmi doporučujeme 5 dnů trvající poznávací zájezd do Dubaje. Ten obsahuje všechny hlavní atraktivní místa Dubaje. Zároveň je ale koncipován, tak aby byl snesitelný a hlavně zábavný i pro děti.

Malí cestovatelé obdrží od průvodce již na letišti cestovatelské deníky, které jsou vlastně napínavou celozájezdovou hrou. Ta kopíruje program zájezdu, hravou formou seznamuje děti s Dubají a končí nálezem tajemného pokladu.

Zábavní parky Lego i koupání v moři

Kromě užívání si u moře a v akvaparku, budete mít možnost navštívit zábavné Legocity a další z mnohých zábavných dubajských atrakcí.

Průvodce po celý zájezd

Průvodce si vás vyzvedne už před odletem a bude s vámi až do konce zájezdu. Veškerý program je organizován a doprovázen jím osobně.

V případě zájmu ale není problém se od skupiny odloučit a strávit čas odděleně od skupiny. Průvodce vám může poradit jak a kam se vydat nad rámec programu zájezdu.

Velikost skupiny čítá maximálně dvacet osob což je poměrně komfortní pro všechny účastníky zájezdu.

Počet míst je tím pádem omezený, podívekjte se na volné termíny ZDE

One Reply to “Zájezdy s programem pro děti – Dubaj 2020 -21”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *